V pátek 5. června proběhne svoz nebezpečného a elektro odpadu. Ten můžete dávat na náves k nástěnce.
Do odpadu nepatří pneumatiky ani inzulinová pera či injekce.
Děkuji za pochopení, starostka
středa: 18:00 - 19:00 hod.
další dny po telefonické domluvě